Ylistaron Kokoomus ry.

 

jaakko.lammi@netikka.fi

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Puheenjohtaja Johanna Tuurinkoski
johanna.tuurinkoski@valokaista.fi
040-5139632
Varapuheenjohtaja  Markku Rintamäki  markku.rintamaki@luukku.com  0400-364610
Sihteeri Veli-Pekka Aila veli-pekka.aila@netikka.fi 0400-666031
Vaalivastaava Alpo Kitinoja alpo.kitinoja @valokaista.fi  044-0244212
Jäsen Matti S. Koski   050-5816575
Jäsen Isosaari Esa esa.isosaari@netikka.fi 040-5390756
Jäsen Kari Rasku   040-5647310
Jäsen Jaakko Lammi jaakko.lammi@netikka.fi 050-5625332
Jäsen Jouko Niemijouko.niemi@netikka.fi 040-5294670
Jäsen Kekarainen Ariari.kekarainen@netikka.fi 040 - 55 46 468
Jäsen Ari Pukkinen ari.pukkinen@netikka.fi 0400-299973
Rahastonhoitaja Jari Kreekka jari.kreekka@tilitsto.net 050-4061473

 

Ylistaron Kokoomus ry: Puheenjohtaja Johanna Tuurinkoski, p. 040-5139632

Ylistaron Kokoomusnaiset ry: Puheenjohtaja Sisko Kuoppala, p. 050 - 555 0605